Kvalifikace smíšených družstev na Mistrovství Evropy 2017ON-LINE STREAMProgram:

 • Pátek 11.11.2016 - 12:00: France vs Luxembourg
 • Pátek 11.11.2016 - 17.00: Czech Rep vs Israel
 • Sobota 12.11.2016 - 12.00: France vs Israel
 • Sobota 12.11.2016 - 17.00: Czech vs Luxembourg
 • Neděle 13.11.2016 - 10:00: Israel vs Luxembourg
 • Neděle 13.11.2016 - 15.00: France vs Czech Rep


Autogramiáda

Autogramiáda s Petrem Koukalem proběhne v pátek od 16:30 a v sobotu od 14:00. Petr přiveze svou knihu, kterou si zde můžete zakoupit a nechat podepsat.

Pravidla

Badminton Europe (dále BE) zavedlo od března 2015 nová pravidla pro soutěž ME smíšených družstev. Důvodem bylo zatraktivnění soutěže a přenesení části turnaje (kvalifikace) na více míst a tím dát divákům příležitost vidět badminton v akci. Hraje se na 2 části – kvalifikační část na podzim sudého roku a pak finálová část na jaře následujícího lichého roku. Finálová část je vyhrazena pro 12 družstev. Přímý postup do finálové části má vždy obhájce titulu, pořádající země a pak další podle počtu přihlášených družstev a vítězové kvalifikačních skupin.


Kvalifikace se hraje systémem utkání každý s každým na 5 zápasů – Dvouhra mužů, Dvouhra žen, Čtyřhra mužů, Čtyřhra žen a smíšená čtyřhra. Před každým utkáním musí trenéři předat soupisku hráčů s informací, co kdo bude hrát. Na základě toho pak vrchní rozhodčí rozhodne, v jakém pořadí se budou hrát jednotlivé zápasy.


Povoleny jsou kombinace:

 • Men’s singles – Women’s singles – Men’s doubles – Women’s doubles – Mixed doubles
 • Women’s singles - Men’s singles - Women’s doubles - Men’s doubles - Mixed doubles
 • Mixed doubles - Men’s singles – Women’s singles – Men’s doubles – Women’s doubles
 • Mixed doubles - Women’s singles - Men’s singles - Women’s doubles - Men’s doublesVstupné:

 • dospělí: 50,-kč
 • děti do 15-ti let: ZDARMA
 • důchodci od 65-ti let: ZDARMA

Vstupenka je slosovatelná


Online výsledky

Kvalifikace

Kvalifikace

Partneři turnajePartneři


FZ FORZA je nejznámnější badmintonová značka v Dánsku – nejúspěšnější evropské zemi v badmintonu. Vysoký tržní podíl společnost dosáhla díky jedinečné nabídce kompletního badmintonového vybavení. FZ Forza se specializuje na badminton a celosvětově patří mezi hlavní badmintonové značky.
Produkty firmy FZ FORZA se vyznačují vynikající kvalitou, precizním designem a vývojem, založeným na znalosti a tradici tohoto sportu v Dánsku. S Forzou hraji hráči světové špičky, například Mads Conrad Pedersen, Kamilla Rytter Juhl a řada dalších. V ČR hraje s vybavením FZ FORZA například Monika Světničková, talentovaná juniorská reprezentantka.

Stánek FZ FORZA bude otevřen po celou dobu konání Kvalifikace. Nepropásněte možnost zakoupit si badmintonové vybavení za AKČNÍ ceny.
Více na facebooku nebo webých stránkých www.badmintonforza.czŠpičkový badminton a špičkové doplňky stravy. Navštivte během kvalifikace stánek česko - kanadské společnosti Akuna CZ s.r.o. a seznamte se s ucelenou řadou vysoce kvalitních doplňků stravy na bylinné bázi. Unikátní receptury našich produktů jsou souhrnem nejnovějších vědeckých poznatků, a proto Vám pomohou detoxikovat Váš organismus, doplnit tělu potřebné vitamíny a minerály pro jeho správné fungování a získat novou životní energii. Jak řekl Karl Ludwig Börne – „Jsou tisíce chorob, ale jen jedno zdraví“. Poznejte komplexní systém zdravotní prevence od AKUNY a zlepšete kvalitu svého života. Těšíme se na Vás! Více o značce: www.akuna.net/cz/Otestujte si svou kondici s VZP. VZP stánek můžete navštívit v pátek a v sobotu od 16hod a v neděli od 14hod.
Je Váš trénink či dieta bezpečná a efektivní? Napoví Vám analýza na přístroji Inbody, kde můžete zjistit přesné složení svého těla, podíl a hmotnost tukové tkáně, svalové tkáně v jednotlivých částech těla, podíl a hmotnost vody, tuků, svalů v celém těle, fungování bazálního metabolismu a další.
Dále Vám VZP poskytne informace o možnostech čerpání benefitů pro pojištěnce.
Můžete využít naší nabídky a nechat si změřit krevní tlak a puls.
Více o VZP ČR na facebooku nebo webových stránkách: www.vzp.cz


Firma CarTec Group. Vám představí motocykly řady RnineT, RnineT SCRAMBLER, R 1200 GS, S 1000 XR. Na vystavované motocykly se můžete kouknout ZDEPrvní SUV značky Jaguar, model F-Pace, si našlo již mnoho příznivců a přesvědčit se o jeho výjimečnosti můžete během kvalifikace také. Z rodiny Land Rover vám radost zcela jistě udělá model Discovery Sport – rodinné SUV vhodné do jakéhokoliv terénu. Vozy vystavuje společnost Best of British cars, která v lednu tohoto roku otevřela svůj nový autosalón Jaguar Land Rover v Ostravě. Navšívit B of B cars můžete na facebooku nebo webu www.bofb.cz