KaBaL International 2018

English Czech

KaBaL team Karviná, z.s. ve spolupráci s Český badmintonový svaz, z.s. Vás zvou na KaBaL International Karviná 2018, které se uskuteční 15.-18. března 2018 v Karviné. Mezinárodní turnaj patří do kategorie International Series. Čekají Vás dvouhry mužů/žen, čtyřhry mužů/žen a smíšená čtyřha. Turnaj bude probíhat na 5 kurtech.


Fotogalerie 1

Fotogalerie 2

Stream

Vstupné:

  • Dospělí 1-denní: 40,- Kč
  • Dospělí 4-denní: 100,- Kč
  • Děti do 15-ti let: ZDARMA
  • Důchodci od 65-ti let: ZDARMA

Program:

Čtvrtek
15. března
09:30
10:00
Oficiální zahájení
Kvalifikace
   
Pátek
16. března
09:00 1. a 2. kolo    
Sobota
17. března
09:00 Čtvrtfinále 16:00 Semifinále
Neděle
18. března
09:00 Finále    

The team managers meeting wil be on the 14th of March 8pm at the venue!!!

Propozice pro hráče

Seznam přihlášených hráčů

Rozlosování

Online výsledky

Plakát ke stažení

Ubytování
Aktuality


Tým organizátorů

Představujeme tým organizátorů: Radim Slíva (ředitel), Radim Štefek (rozhodčí), Lenka Přečková (marketing), Marek Ponča (rozhodčí), Peter Krupka (vše kolem hráčů), Tomáš Přeček (vyplétání) a Jirka Kudrna (komentování).
KaBaL International 2018

Poháry

Poháry dorazily ze sklárny. Účastníci turnaje KaBaL International Karviná 2018 se mohou tešit. Jsou opravdu krásné.
KaBaL International 2018

Plakát máme hotový

Děkujeme Image iluze design za vytvoření krásného plakátu a veškeré grafiky k turnaji. Plakát si můžete stáhnout ZDE
KaBaL International 2018

Hledáme dobrovolníky

Můžete vidět špičkový badminton opravdu z blízka, a to přímo z pozice čárového rozhodčího.Přihlaste se mailem na kabal.team@email.cz . Dostanete celodenní stravu, tričko a hodně badmintonových zážitků. KaBaL International 2018

Karviná

Karviná je městem s bohatou historií, kterou lze obdivovat v centru města dodnes. Přestože je Karviná považována spíše za moderní město, v nejstarší části zvané Fryštát najdete překrásný zámek s parkem, historické náměstí s a měšťanskými domy. Historické jádro doplňuje kostel Povýšení svatého kříže, jehož původ sahá až do 14. století.

Dnešní Karviná byla osada na strategickém místě kupecké trasy z Uher k Baltu a díky tomu se zde rozvíjel obchod, řemesla a služby. Největší rozvoj oblasti nastal v polovině 18. století díky nálezu černého uhlí. Město bylo spojeno železnicí Severní dráhy císaře Ferdinanda a stalo se významným průmyslovým centrem Rakousko-Uherska. Panství navštívili nejvýznamnější panovníci, včetně následníka trůnu, Františka Ferdinanda d’Esté, nebo německého císaře Viléma II.

Historické centrum Karviné tvoří městskou památkovou zónu s příjemnou atmosférou starých uliček. Zámek je opraven a láká milovníky historie na jednu z nejlepších stálých expozic v kraji, nedaleko jsou lázně Darkov s dominantním a do části Karviná-Doly jezdí návštěvníci obdivovat .

Ve městě se narodila jedna z nejznámějších světových modelek Petra Němcová, doma je zde atletka Šárka Kašpárková. Prvních šest let svého života zde prožila také olympijská vítězka, oštěpařka Dana Zátopková.


Více informací o městě: WWW.KARVINA.CZ

Litinová kašna

Zámek Fryštát

Masarykovo náměstí

Lázně Darkov

Lázně Darkov

Masarykovo náměstí

Slezská univerzita

STaRS Karviná

Lázně Darkov

Darkovský most

Areál Lodiček

Fotbalový stadion

Golf Lipiny Resort

Šikmý kostel

Organizátor

Mediální partner

Partneři

Hlavní partnetři

Další partnetři